AI Showcase

AI Showcase

Organizátor

Brno AI

Termín

18. 10. 2022 od 14:00 do 19:00

Místo

KUMST

Údolní 19, Brno

Z #brnoregion pochází mnoho takových úspěšných podnikatelských produktů a projektů. A představí vám je právě firmy, které za nimi stojí. Otestujte robotiku, chatboty, zachycení obrazu, holografický displej, inteligentní kontaktní centrum a další atrakce na interaktivní výstavě v KUMSTu.

Přehled ukázek

BOTx, s.r.o. Náhodně generované obrázky pomocí generativní umělé inteligence - Get a random, completely artificial image generated by a deep learning generative model.
CCF RESEARCH, a.s. Využití AI při tvorbě modelů pro ohodnocování akcií.
Prezentace zaměřená na využití big-data a machine learning při stavbu modelů sloužících pro ohodnocování akcií. Výstupem prezentace bude praktická ukázka toho, jak lze AI prakticky využít při řízení výnosů a rizika při obchodování na kapitálových trzích a s jakými problémy se tvůrci modelů a na nich postavených strategiích setkávají.
DataSentics a.s. Quality control
Quality control is a vital part of every production line. But as manufacturing moves towards Industry 4.0, challenges arise. Production lines are fast and complex, qualified personnel is hard to find, and customer expectations are rising.

Automate your quality control with computer vision
Leverage modern deep learning to detect defects, foreign objects, anomalies, or incorrect setup. Our Product Quality Inspector allows us to quickly deliver models that achieve high accuracy even in various challenging conditions – from tiny defects to changing lighting conditions.
Deloitte IRENA. Chytré virtuální kontaktní centrum budoucnosti
IRENA je modulární platforma virtuálního kontaktního centra založená na cloudových technologiích, především na AWS Connect. IRENA snadno, rychle a flexibilně škáluje stávající nebo nově vznikající kontaktní centra, a to bez nutnosti licenčně se vázat na delší časová období. Současně nabízí i možnost automatizovat stávající kontaktní centra za pomoci voicebotů a tak vytváří chytrá virtuální kontaktní centra budoucnosti.
Gauss Algorithmic Motion caption / Zachycení obrazu
Vyzkoušejte si motion capture bez složitých a nákladných obleků.
Náš nástroj pro motion capture, tedy převedení pohybu člověka do virtuálního prostředí, používá 3D kostru pouze z videa za použití několika kamer nebo LIDARU (Light Detection and Ranging). Pracujeme s metodami zpracování obrazu, strojového učení a konvolučních neuronových sítí.

Digitální modely jazyka a NLP
Představíme vám propojení Voice2text a našich modelů na zpracování entit a sumarizaci textu. Dále v demo verzích ukážeme nástroj pro klasifikaci dokumentu (faktura, smlouva ap.), který umí třeba upozornit, že dokument obsahuje citlivé osobní údaje, a nástroj, jenž umí extrahovat vybrané části, jako jsou klíčová slova a fráze.
Honeywell Interaktivní demonstrace monitorování stavu pilota a ovládání letadla pohledem
56 % z 500 dotazovaných pilotů (2013 BALPA) přiznali, že spali v době, kdy měli na starosti letadlo. A z těchto 29 % dodalo, že při probuzení spal i druhý pilot. AI monitorování stavu pilota umožní detekci ospalosti, spánku, stresu, rozptýlení a pracovní neschopnost skrze multimodální přístup chytrých hodinek, snímání aktivity kokpitu, kamery, textilii snímající tělesné funkce a akustiky. Demonstrace se zaměří na vizuální detekci pomocí kamer.
Konica Minolta Jak vytvořit AI řešení bez expertních znalostí a programování
Kdokoliv může vytvořit AI řešení. Bude ukázáno, jak takové AI řešení ”naklikat” bez expertních znalostí nebo programování a kde ve výrobě či logistice se dá použít. Budou demonstrovány reálné aplikace, např. kontrola kvality výroby, inspekce logistiky či bezpečnost na pracovišti.
M Computers s.r.o. V rámci AI nabízíme možnost otestování výkonnosti a především rychlosti nasazení ML a AI aplikací. K tomuto máme k dispozici systém NVIDIA DGX Station A100 a v rámci našeho testovacího hardwaru také akcelerátory NVIDIA A100 až 80GB, A40 48GB, A16 nebo A10 a Tesla T4.
Mycroft Mind, a.s. Digitální dvojče městské elektrické distribuční sítě na holografickém displeji
Výstupy AI-driven analytiky nemusí vypadat jen jako excelové tabulky a hromada grafů. Přijďte se podívat, jak lze snadno, přehledně a poutavě předávat výsledky AI analýzy chování energetické sítě díky automaticky generovanému digitálnímu dvojčeti (digital twin) v 3D. Díky holografickému displeji navíc digitální dvojče dostává lepší obrysy v prostoru a samotná holografie je také velmi zajímavá technologie, kterou stojí za to prozkoumat a vyzkoušet si.
Zaitra s.r.o. Autonomous satellites powered with AI.
Registrace

Partneři akce AI Showcase

KUMST

Sponzoři Dnů AI

Deloitte
PwC
Konica Minolta
Gauss Algorithmic
Datamole
Intecs
Honeywell
BotX Horizontal