HUMAIN AFTER PARTY

AI 4 Fun: Afterparty

Organizátor

HUMAIN

Termín

22. 10. 2022 od 17:00

Místo

KUMST,

Údolní 19, Brno

Přijďte se pobavit, poslechnout si IQ + AI = ?, pokecat s přáteli a společně ukončit s námi celý týden zasvěcený umělé inteligenci.

Závěr celého týdne ukončíme společně na Afterparty po konferenci HUMAIN, kde se rádi potkáme s vámi všemi. Zajímavou částí bude opening koncert IQ + AI = ? : Indigo Quartet plays AI v 18:00, který předvede skladby vytvořené ve spolupráci skladatele a umělé inteligence. Účelem experimentálního koncertu je představit celou škálu zapojení umělé inteligence (UI), tj. neuronové sítě MuseNet, do procesu komponování hudby (počítačem podporované kompozice). Od čistě lidské kompozice (která je nepochybně také výsledkem učení a aplikací zaužívaných postupů) až po kolaborativní spolupráci mezi umělou inteligencí a lidskou tvorbou. Autoři jednotlivých skladeb jsou: člověk, AI a člověk + AI. Výsledky budou živě provedeny souborem Indigo Quartet.

Setkání všech účastníků festivalu Dny AI se ponese v neformálním duchu. Jídla a pití k zakoupení bude dosti, tak vemte AI kamarády a přijďte poznat další lidi z #brnoregion AI komunity.

Registrace

Partneři akce HUMAIN AFTER PARTY

KUMST
HUMAIN

Sponzoři Dnů AI

Deloitte
PwC
Konica Minolta
Gauss Algorithmic
Datamole
Intecs
Honeywell
BotX Horizontal